Csallóközi Farkas Lőrinc (1898-1966)

Kisvárosi utca

Technika: olaj, vászon
Méret: 75 x 80 cm
j.j.l.: Csallóközi F Lőrinc 937

Ár: 250 000 Ft (694 EUR*, 765 USD*)