6051

Várkonyi György

Csata (2004)

Technika: rézkarc, fólianyomat, papír
Méret: 32,5 x 28,5 cm
j.j.l.: XII. 12. V.Gy. 2004
Kikiáltási ár: 10 000 Ft (32 EUR*, 35 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • Nyertes licit: 12 000 Ft