78

Cseh üveg kínálótál ezüst talppal

Technika: csiszolt színezett üveg, 800-as finomságú ezüst
Méret: 15,5 x 33 x 19 cm
jelzett: Pest, 1867-1936 között használt fémjel, Kletnberger mesterjegy
Kikiáltási ár: 75 000 Ft (241 EUR*, 261 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%