Csehszlovák ezüst kínáló tálka

8

800-as finomságú ezüst, 114 g, 16 x 10 cm, jelzett: Csehszlovák 1929-től használt fémjel
Kikiáltási ár: 30 000 Ft (96 EUR*, 104 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%