37

Korga György (1935-2002)

Csendélet

Technika: olaj, farost
Méret: 60 x 80 cm
j.j.l.: Korga
Kikiáltási ár: 60 000 Ft (193 EUR*, 209 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%