110

Czóbel Béla (1883-1976)

Csendélet

Technika: olaj, vászon
Méret: 52 x 61 cm
j.j.l.: Czóbel
HUF 4 000 000 — 5 000 000
EUR 12 854 — 16 067
USD 13 911 — 17 388

Kikiáltási ár: 2 800 000 Ft (8 997 EUR*, 9 737 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%