110

Czóbel Béla (1883-1976)

Csendélet

Technika: olaj, vászon
Méret: 52 x 61 cm
j.j.l.: Czóbel
HUF 4 000 000 — 5 000 000
EUR 11 111 — 13 889
USD 12 232 — 15 291

Kikiáltási ár: 2 800 000 Ft (7 778 EUR*, 8 563 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%