Sikuta Gusztáv: Csendélet

Sikuta Gusztáv (1919-1985)

Csendélet

Technika: olaj, vászon
Méret: 60 x 80 cm
j.j.l.: Sikuta

Ár: 170 000 Ft (472 EUR*, 520 USD*)