Felekiné Gáspár Anni (1902-1992)

Csendélet

olaj, vászon, 50 x 60 cm, j.b.l.: Felekiné Gáspár A.
Kikiáltási ár: 100 000 Ft (278 EUR*, 306 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • Licitzárás: 2022.11.29. 20:00