481

Kádár György (1912-2002)

Csendélet ággal (60-as évek)

Technika: olaj, farost
Méret: 50 x 61,5 cm
j.b.l.: Kádár
Kikiáltási ár: 320 000 Ft (1 028 EUR*, 1 113 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%