217

Mohy Sándor (Mohi Sándor) (1902-2001)

Csendélet dinnyével és kancsóval

Technika: olaj, karton
Méret: 58 x 48 cm
j.j.l.: MO
Kikiáltási ár: 180 000 Ft (578 EUR*, 626 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%