198

Nagy Lázár (1861-1923)

Csendélet homárral

Technika: olaj, vászon
Méret: 83,5 x 53,5 cm
j.b.l.: Nagy Lázár
Kikiáltási ár: 300 000 Ft (964 EUR*, 1 043 USD*)

Villámáron azonnal elvihető!
Villámár: 390 000 Ft (1 253 EUR*, 1 356 USD*)

FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • Licitzárás: 2021.04.25. 20:00