Nagy Lázár (1861-1923)

Csendélet homárral

Technika: olaj, vászon
Méret: 83,5 x 53,5 cm
j.b.l.: Nagy Lázár

Ár: 420 000 Ft (1 350 EUR*, 1 461 USD*)