434

Angyalföldi Szabó Zoltán (1928-2014)

Csendélet körtékkel

Technika: olaj, farost
Méret: 80 x 90 cm
j.j.l.: Szabó Z. '76
Kikiáltási ár: 240 000 Ft (771 EUR*, 835 USD*)

Villámáron azonnal elvihető!
Villámár: 312 000 Ft (1 003 EUR*, 1 085 USD*)

FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • Licitzárás: 2020.11.29. 20:00