Angyalföldi Szabó Zoltán (1928-2014)

Csendélet körtékkel

Technika: olaj, farost
Méret: 80 x 90 cm
j.j.l.: Szabó Z. '76

Ár: 340 000 Ft (1 093 EUR*, 1 182 USD*)