Angyalföldi Szabó Zoltán (1928-2014)

Csendélet lila virágokkal

Technika: olaj, farost
Méret: 149 x 104 cm
j.j.l.: Szabó Zoltán 77

Ár: 364 000 Ft (1 170 EUR*, 1 266 USD*)