126

Pentelei Molnár János (1878-1924)

Csendélet önarcképpel

Technika: olaj, vászon,
Méret: 72x65 cm
j.j.l.: Pentelei-Molnár
Kikiáltási ár: 350 000 Ft (1 125 EUR*, 1 217 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%