665

Máthé Ilona (1887-1908)

Csendélet vörös könyvvel

Technika: olaj, vászon
Méret: 65 x 88 cm
j.j.l.: Máthé
Kikiáltási ár: 200 000 Ft (643 EUR*, 696 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%