256

SI-LA-GI (1949)

21 cseresznyevirág (sakura) Kapu és Hegy I-II.

Technika: olaj, vászon
Méret: 180 x 100 cm x 2db
jelezve a hátoldalon: SI-LA-GI 2013
HUF 5 400 000 — 6 900 000
EUR 15 000 — 19 167
USD 16 514 — 21 101

Kikiáltási ár: 3 800 000 Ft (10 556 EUR*, 11 621 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%