Csihalek Parasztasszony Kosárral, Tállal Kisplasaztika

186

opak eozinmázas porcelánfajansz, 15 cm, szignált AK monogram, jelzett: pontozott körpecsét Csihalek Ferenc Sándor Baja Hungary 2124-es fazonszám, restaurált
Kikiáltási ár: 60 000 Ft (193 EUR*, 209 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%