Kurucz D. István: Csikósok

Kurucz D. István (1914-1996)

Csikósok

Technika: olaj, farost
Méret: 50 x 70 cm
j.b.l.: Kurucz D 79

Ár: 240 000 Ft (667 EUR*, 734 USD*)