278

Lucza Zsigmond (1978)

Csilla ellenfényben (2016)

Technika: akril, olaj, vászon
Méret: 120 x 95 cm
jelezve a hátoldalon: Lucza Zsigmond
HUF 480 000 — 520 000
EUR 1 333 — 1 444
USD 1 468 — 1 590

Kikiáltási ár: 270 000 Ft (750 EUR*, 826 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%