266

Pinczehelyi Sándor (1946)

Csillag Coca Cola PFZ I.

Technika: akril, fatábla, vászon
Méret: 45 x 126 cm
minden kép j.j.l.: Pinczehelyi Sándor 2012
Kikiáltási ár: 1 100 000 Ft (3 056 EUR*, 3 364 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%