5

Jaeger-Kopp Zsuzsanna (1961)

Csodaszarvas bross

Technika: 925-ös finomságú aranyozott ezüst
24 g
jelzett: SJK
925-ös finomságú jel
Kikiáltási ár: 90 000 Ft (289 EUR*, 313 USD*)