Csók István: Sokác lány fa alatt

214

Csók István (1865-1961)

Sokác lány fa alatt

Technika: olaj, vászon
Méret: 83 x 65,5 cm
j.b.l.: Csók 907
Kikiáltási ár: 3 000 000 Ft (8 333 EUR*, 9 174 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%