Csókfalvi- Raffay Sándor (?-?)

Erdőbelső

Technika: olaj, vászon
Méret: 70 x 100 cm
j.b.l.: Csókfalvi-Raffay S

Ár: 160 000 Ft (444 EUR*, 489 USD*)