196

Igler Gustav (1858-1938)

Csónakázók

akvarell, papír, 50 x 66 cm ,j.j.l.: 1919 IG
Kikiáltási ár: 95 000 Ft (305 EUR*, 330 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%