11

Schéner Mihály (1923-2009)

Csónakok

Technika: olaj, farost
Méret: 38 x 48 cm
j.b.l.: Schéner
Kikiáltási ár: 60 000 Ft (193 EUR*, 209 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%