165

Baranyó Sándor (1920-2002)

Csónakosok

Technika: olaj, vászon
Méret: 80 x 110 cm
jelezve a hátoldalon: Csónakosok, Baranyó Sándor, Művésztelep, Szolnok,

kiállítva: Műcsarnok, Szegedi Nyári Tárlat, 1977.
HUF 510 000 — 650 000
EUR 1 417 — 1 806
USD 1 560 — 1 988

Kikiáltási ár: 360 000 Ft (1 000 EUR*, 1 101 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%