188

Baranyó Sándor (1920-2002)

Csónakosok

Technika: olaj, vászon
Méret: 80 x 110 cm
jelezve a hátoldalon: Csónakosok, Baranyó Sándor, Művésztelep, Szolnok,

kiállítva: Műcsarnok, Szegedi Nyári Tárlat, 1977.
Kikiáltási ár: 360 000 Ft (1 157 EUR*, 1 252 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%