593

Szilvásy Nándor (1927-2011)

Csontváry parafrázis

Technika: olaj, vászon
Méret: 100 x 120 cm
j.a.hátoldalon: Szilvásy Nándor, 2006
HUF 700 000 — 800 000
EUR 2 249 — 2 571
USD 2 434 — 2 782

Kikiáltási ár: 500 000 Ft (1 607 EUR*, 1 739 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%