6255

Pribojszki Zsófia (1948)

Cubai lány

Technika: olaj, vászon
Méret: 60 x 40 cm
j.b.l.: Pribojszki Zs
Kikiáltási ár: 10 000 Ft (32 EUR*, 35 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • Nyertes licit: 12 900 Ft