64

Cukorcsipesz

Méret: 13 cm
47g, jelzett: Pest 1867-1936 között használt fémjel, PT mesterjegy
Kikiáltási ár: 9 000 Ft (29 EUR*, 31 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%