216

Czencz János (1885-1960)

Kisvárosi nyár

Technika: olaj, vászon
Méret: 35 x 40 cm
j.j.f.: Czencz J
Kikiáltási ár: 120 000 Ft (386 EUR*, 417 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • A licit-regisztráció lezárul: 2021.08.14. 16:00