216

Czimra Gyula (1901-1966)

Asztali csendélet fehér virágokkal

Technika: olaj, vászon
Méret: 72 x 54 cm
j.j.l.: Czimra 937
HUF 1 900 000 — 2 200 000
EUR 5 278 — 6 111
USD 5 810 — 6 728

Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft (4 167 EUR*, 4 587 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%