207

Czimra Gyula (1901-1966)

Kert piros kerítéssel

Technika: olaj, vászon
Méret: 60 x 70 cm
j.j.l.: Czimra

restaurált
HUF 2 500 000 — 3 500 000
EUR 6 944 — 9 722
USD 7 645 — 10 703

Kikiáltási ár: 1 900 000 Ft (5 278 EUR*, 5 810 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%