137

Czimra Gyula (1901-1966)

Lány sárga virággal

Technika: olaj, vászon
Méret: 64,5 x 54 cm
j.j.l.: Czimra
HUF 2 000 000 — 2 500 000
EUR 5 556 — 6 944
USD 6 116 — 7 645

Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft (4 167 EUR*, 4 587 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • A licit-regisztráció lezárul: 2022.08.13. 16:00