264

ef Zámbó István (1950)

Dalí pöttyös cseresznyével

Technika: litográfia, egyedi beavatkozás, papír
Méret: 62 x 44 cm
j.j.l.: ef Zámbó 2005/ 2000, j.k.l.: EBP
Kikiáltási ár: 120 000 Ft (386 EUR*, 417 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%