307

Verebics Katalin (1980)

Dáma tondóban

olaj, vászon
90 x 70 cm
j. hátoldalon: Verebics Kati 2009
K: 2009, 2011 Kárászy Szalon, Kogart Kortárs Galéria, Bp.

Kikiáltási ár: 220 000 Ft (707 EUR*, 765 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%