Rippl-Rónai József (1861-1927)

Darvas Lili öltözőjében

Pasztell, karton,
30 x 40 cm,
j.b.l.: Darvas Lili öltözőjében 922,
j.j.l.: Rónai, Hátoldalán MNG 8656 fotókép