45

Deák-Ébner Lajos (1850-1934)

Udvarlás

Technika: olaj, fa
Méret: 35 x 26 cm
j.b.l.: Deák-Ébner Lajos
Kikiáltási ár: 120 000 Ft (333 EUR*, 367 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%