Deim Pál: Kőműves Kelemenné (1983)

Deim Pál (1932-2016)

Kőműves Kelemenné (1983)

Technika: szitanyomat, papír EA 3/15
Méret: 73 x 52 cm
j.b.l.: Kőműves Kelemenné
j.j.l.: Deim Pál 1983