Delfti fedeles váza

Delfti fedeles váza

ónmázas fajansz, 33 cm, jelzett: talpán kékkel festett RooS márkajelzés (Delft de Roos manufaktúra) XVIII. század, Ferenc Ferdinánd hagyatékából

Ár: 400 000 Ft (1 111 EUR*, 1 223 USD*)