52

Glatz Oszkár (1872-1958)

Déli hangulat

Technika: olaj, vászon
Méret: 37 x 51 cm
j.b.l.: Glatz,
hátoldalán: Nagybányai képkiállítás 1912, Nagybányán
Kikiáltási ár: 800 000 Ft (2 571 EUR*, 2 782 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%