33

Pentelei Molnár János (1878-1924)

Strandidő

Technika: olaj, vászon
Méret: 75 x 90 cm
j.j.l.: Pentelei Molnár
HUF 300 000 — 400 000
EUR 833 — 1 111
USD 917 — 1 223

Kikiáltási ár: 220 000 Ft (611 EUR*, 673 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%