47

Ismeretlen festő (XVIII. század)

Diana és Actaeon

Technika: olaj, vászon
Méret: 140 x 192 cm
Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft (5 141 EUR*, 5 564 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%