DIDON, P.: Jézus Krisztus

110

DIDON, P.: Jézus Krisztus

Francia eredetiből ford. Kiss János és Sulyok István.Bp. 1896. Kiss. XIV, 500 l. 1 sztl. lev. 20 t. (rézmetsz., feliratozott hártyapapírral) 2 térk. (ebből 1 színezett). Szövegközti képekkel gazdagon illusztrált. Az előzéklap verzójára a Nemzeti Magazin 1936. ápr. 12-i számának címlapja beragasztva. A kötés Gottermayer Nándor műhelyében készült. Kiadói, aranyozott, (dísz)bordázott gerincű félbőr-kötésben, a kötéstáblán festett, aranyozott selyemre nyomott címképpel. Hibátlan példány.
Kikiáltási ár: 20 000 Ft (64 EUR*, 70 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%