185

Diener-Dénes Rudolf (1889-1956)

Csendélet

Technika: olaj, vászon
Méret: 99 x 75 cm
j.b.f.: Diener Dénes
HUF 7 000 000 — 9 000 000
EUR 19 444 — 25 000
USD 21 407 — 27 523

Kikiáltási ár: 5 000 000 Ft (13 889 EUR*, 15 291 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%