146

Dietrich, Adolf (1869-1953)

Tenger

Technika: olaj, karton
Méret: 36 x 45 cm
j.j.l.: Dietrich A.
Kikiáltási ár: 120 000 Ft (386 EUR*, 417 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%