289

Fischer Ignác Porcelán- és Majolikagyár (Budapest)

Dísztál népi életkép dekorral

Technika: festett mázas keménycserép
Méret: Ø 56 cm, mélység: 8 cm
jelzett: masszába nyomott Fischer I. Budapest, máz alatt kékkel bélyegzett Fischer I PATENT márkajelzés, apró javított lepattanással
historizáló stílusú bronz veretekkel díszített fa keretben, 89 x 95 cm
Kikiáltási ár: 480 000 Ft (1 542 EUR*, 1 669 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%