Díszváza plasztikus növényi díszíítéssel

Zsolnay díszváza plasztikus növényi díszítéssel

Technika: festett, mázas fehércserép
Méret: 36, 5 cm
jelzett: masszába nyomott Pécs Zsolnay Pécs Öttemplom bélyegző, 4070
Made in Ausria Hungaria
restaurált